Světle béžový cihlový roh SG - REAL BRICK 09™ je vyroben jako jeden kus o síle 2 nebo 3 centimetry dle vašich požadavsků. Výrazně usnadňuje instalaci na vnějších rozích a napomáhá držet linii obkladu na navazující ploše. Světlé odstíny jsou vhodné do každého prostoru. V exteriérech působí luxusním dojmem a v interiérech je vhodný i do tmavších prostor.
Rohový cihlový obklad je vyroben z pravých cihel. Můžete si zvolit, zda požadujete hladký či otlučený povrch, který působí rustikálně a moderně v každém prostoru. Obklady mají skvělé technické vlastnosti, perfektně se s nimi manipuluje, jsou odolné mrazu, vodě i vysokým teplotám a mimo to jsou i ekologické.
Jaké výhody má cihlový roh SG - REAL BRICK 09™?
vhodné do interiéru i exteriéru
odolné mrazu, vodě, žáru
hladký nebo rumplovaný povrch
příznivá cena
snadná instalace
vyrobeny jako jeden kus
zajímavá barevnost
Co budete k instalaci potřebovat?
Před lepením cihlových rohů doporučujeme nanést na obkladovou plochu penetrační nátěr. Ten zvyšuje přilnavost lepidla a snižuje nasákavost povrchu. Poté lepte cihlové pásky pomocí speciálního lepidla. Ke spárování použijte spárovací hmotu s pískem. Po dokončení montážních prací naneste na celý obklad impregnaci.
Jak instalovat obklady z pravých cihel?
Rohové obklady z pravých cihel se instalují lepením. Celý proces je snadný a zvládne jej každý zručnější jedinec. Pročtěte si náš podrobný návod na instalaci cihlových obkladů. Pokud ale toužíte po obkladu od profesionála, napište nám a my vám rádi doporučíme šikovného řemeslníka, který si poradí s jakoukoliv plochou.
Tyto cihlové obklady jsou určeny k instalaci na vnějších rozích. Nezapomeňte si koupit také klasický rovný cihlový obklad SG - REAL BRICK 09™ pro instalaci na rovných plochách.
Speciální šedé lepidlo třídy S1 je vhodné pro lepení těžších obkladů z betonu, kamene, či cihel a dalších materiálů. Je mrazu odolné, tudíž vhodné do interiéru i exteriéru.