Dlažba podle materiálu

Vybrat si tu správnou dlažbu není jednoduché. Promyslete si především, jaký materiál chcete použít. Z naší široké nabídky kamenné, keramické, cihlové nebo třeba betonové dlažby si zaručeně vyberete tu správnou. Ať už hledáte dlažbu, která imituje kámen, dřevo nebo je vyrobena z pravého kamene nebo cihel, my ji pro vás máme. A pokud si nejste jisti, napište nám, zavolejte nebo nás navštivte v naší pražské prodejně, kde vám všechnu dlažbu i osobně ukážeme a poradíme s výběrem. Čti více »

Pročtěte si naše návody na instalaci kamenných, cihlových, betonových a dalších obkladů a dlažeb. Podívejte se také na naše instalační video nebo si pročtěte naši poradnu, ve které najdete spoustu zajímavých tipů a rad. Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme vybrat tu správnou dlažbu, vytvoříme vám její vizualizaci a následně vám také dlažbu nainstalujeme.

Zobrazit filtr

Cena za m2:

Barva:

    Zrušit filtr

Zobrazuji: 1-15 z 97

dlazdicove-drevo-kat-list sample_03 sample_02 WP_20171017_11_16_09_Pro WP_20171017_11_16_23_Pro Předchozí fotka Další fotka

Betonová dlažba imitace DŘEVO

K vidění na prodejně v Praze

Betonová dlažba dokonale imituje staré dřevěné trámy včetně pro dřevo typických suků, letokruhů i drobných nedokonalostí. Vhodná do interiéru i exteriéru.

Hmotnost: 80 kg/m2
Záruka: 20 let

Skladem
ve čtvrtek 19. 9. u vás

1 676 Kč/m2 Cena včetně DPH

Zobrazuji: 1-15 z 97