Vážení zákazníci, na úpravách stránek spojených s normou GDPR pracujeme. Děkujeme za pochopení. STONE GALLERY.CZ

Doprava po Praze a okolí
ZDARMA
Záruka 20 let
na všechny obklady
Vizualizace ZDARMA Objednávky rozesíláme
rychle a bezpečně
Vzorky obkladů
ZDARMA

Reklamace

 

Výrobky, na které se vztahuje právo uplatnění reklamace musí být předány k posouzení neprodleně po zjištění závady, musí být čisté a s náležitými doklady a popisem závady, případně označeným místem závady.

 

Jak postupovat? Kontaktujte nás

 

V případě reklamace můžete zvolit dvě možnosti, postupujte dle popisu níže:

Připravte výrobek k odeslání s adresou příjemce STONE GALLERY, Spojovací 205/24, 190 00 Praha 9 - Vysočany. Přeprava je hrazena i objednána stranou prodávajícího. Jakmile budete vědět kdy a kde zásilku budeme moci vyzvednout, kontaktujte nás. Zásilka musí být kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace) a ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce. Ke zboží přiložte doklad o koupi. Vždy prosím použijte balícího papíru nebo kartonu, tak aby nemohlo během přepravy dojít k polepení, popsání či jinému znehodnocení původních obalů.


1. Ihned po obdržení zboží obdržíte reklamační protokol.

2. Zboží musí být pro přepravu řádně zabaleno, tak aby nedošlo k jeho dalšímu případnému poškození.

3. Vadné nebo poškozené zboží bude neprodleně vyměněno nebo bude vrácena kupní cena.

4. Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel, tedy například paragon, záruční list a jiné.

5. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto         původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

6. Zboží je z hygienických důvodů k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné.

7. U zamítnutých reklamací mohou být účtovány náklady na reklamační řízení a manipulační poplatky.

8. O vyřízení reklamace budete informováni e-mailem, případně SMS. Stejně jako při dodání objednávky budete informováni o expedici balíku a termínu doručení.