Betonový obklad SG - V10

Extravagantní betonový obklad působí plastickým dojmem a výrazně vystupuje z plochy. Vynikne v moderních i industriálně laděných bytových i komerčních prostorách.

Na objednání

  • Cena za 1 balení (vč. DPH): 1 323 Kč
  • Cena za m2 (vč. DPH): 3 675 Kč

Poradíme vám

Nevíte si rady s výběrem? Nebo se chcete jen na něco zeptat?
Jsme tu pro vás.

David Gregora David Gregora specialista na obklady a dlažbu

(+420) 266 712 734 Středa: 9:00 - 17:00

Kontaktujte nás

SG-10-W3-49102_hd Betonový obklad SG - V10 Na objednání,

Popis a parametry

Popis

Zašlete nám na e-mail prodejna@stonegallery.cz vámi zvolený typ betonového obkladu a přiložte informace o obkládané ploše. Může jít o fotografii, náčrtek, projekt, nebo třeba rozměry obkladové plochy. Brzy vás budeme kontaktovat s výpočtem potřebného množství materiálu i stavební chemie, stejně tak i s naceněním obkladačských prací.

Pokud hledáte originální obklad, který zaujme na první pohled a stane se dominantou prostoru, je model SG-V10 skvělou volbou. Díky pokročilé výrobní technologii vyniká originální betonovou strukturou včetně pórů a vyznačuje se zajímavou plastickou strukturou. Vystupuje z plochy a vytváří efektní hru světla a stínu.

Betonový obklad zaujme nejen svým originálním zpracováním, ale i vlastnostmi. Nevyžaduje zvláštní údržbu a odolá o vodě, mrazu či vysokým teplotám. I když se využívá zejména v interiérech, pro své vlastnosti je vhodný i pro venkovní použití. Chcete-li se do realizace pustit svépomocí, přečtěte si náš návod na montáž betonových obkladů.

Parametry