Praktické návody

Kategorie:

Všechny Praktické návody Články

Návod: Jak nalepit velkoformátové keramické obklady a dlažby

Velkoformátové obklady a dlažby z keramiky patří mezi zákazníky k těm nejoblíbenějším. I když je montážní postup v mnoha ohledech shodný s instalací materiálů o menším formátu, má svá specifika. Manipulace je i vzhledem k vyšší hmotnosti složitější a vyžaduje opatrnost a pečlivost. Chcete se do obkládání nebo pokládky dlažby pustit svépomocí, nebo zjistit, co vše budou práce obnášet? Právě pro vás jsme připravili přehledný návod, ve kterém se na lepení a související práce podrobněji zaměříme.

Praktické návody 12. 05. 2020 2

Návod: Jak pokládat 2cm keramickou dlažbu na štěrk

Venkovní keramická dlažba o tloušťce 2 cm je vhodná pro pokládku do štěrkového lože. Vyniká pevností, bezúdržbovostí a odolností vůči přírodním vlivům – dešti, mrazu, sněhu i slunečnímu záření. Pokládka keramické dlažby na štěrk je rychlá a jednoduchá, majitelům současně přinese mnoho výhod. Připravili jsme pro vás návod krok za krokem, díky kterému zvládnete montáž i sami.

Praktické návody 29. 01. 2020 5

Návod: Jak pokládat 2cm venkovní dlažbu na terče?

Realizace venkovní 2cm keramické dlažby na terče přináší řadu výhod. Patří mezi ně například jednoduchá výměna poškozené dlaždice nebo snadné vedení rozvodů vody i elektřiny pod jejich povrchem. Při dodržení montážního postupu vám bude dlažba sloužit mnoho let. Chystáte se do pokládky na terče pustit svépomocí? Právě pro vás jsme připravili návod, díky kterému zvládnete realizaci bez problémů.

Praktické návody 08. 01. 2020 2