Obklady podle použití

Vyberte si z naší velké nabídky obkladů pro různá použití. Nabízíme vám obklady do koupelen, kuchyní, obývacích i komerčních prostor, ale také obklady na fasády, zídky, sokly, komíny, bazény či do dalších prostor v exteriérech. Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte na naší pražské prodejně, kde vám rádi všechny obklady ukážeme a pomůžeme vám vybrat správný materiál, tvar, barvu i povrchovou úpravu přesně podle prostor, do kterých je chcete instalovat. Obklady vám také rádi namontujeme nebo vytvoříme jejich vizualizaci. Pročtěte si zajímavé tipy a rady v naší poradně a podívejte se, jak instalujeme obklady. Doporučujeme kamenný obklad.

Zobrazit filtr

Cena za m2:

Barva:

    Zrušit filtr

Zobrazuji: 1-15 z 955

Betonový obklad SG - B07 Betonový obklad SG - B07 Betonový obklad SG - B07 Betonový obklad SG - B07 Předchozí fotka Další fotka

Betonový obklad SG - B07

K vidění na prodejně v Praze

Nejprodávanější Doporučujeme

Béžový odstín betonového obkladu SG - B07 rozjasní tmavé místnosti a vynikne i na fasádách moderních budov. Věrně napodobuje skladbu různě velkých kusů přírodního kamene. Je lehký, voděodolný a mrazuvzdorný. Obklad z umělého kamene je vyroben v bezespárovém provedení.

Hmotnost: 30 kg/m2
Záruka: 20 let

Skladem
v pondělí 3. 10. u vás

891 Kč/m2 Cena včetně DPH

Zobrazuji: 1-15 z 955