Blog

Pročtěte si naše články, ve kterých najdete zajímavé tipy a rady na instalaci kamenných, betonových, dřevěných, sádrových i cihlových obkladů a dlažeb. Podívejte se také na naše návody na instalaci jednotlivých typů dlažeb, ve kterých najdete celý postup montáže popsaný krok za krokem včetně seznamu potřebné stavební chemie a nářadí. Na našem blogu najdete spoustu zajímavých článků a inspirace. Pokud jste zde ale přece jen nenašli, co hledáte, podívejte se také do naší poradny nebo nám napište, zavolejte či se za námi zastavte na naší pražské prodejně a my vám s radostí poradíme a pomůžeme s výběrem.

Kategorie:

Všechny Praktické návody Články

Proč platit za návrh interiéru – 1. díl

Plánujete rekonstrukci domu či bytu, nebo se chystáte na realizaci novostavby? V obou případech vás čeká náročný úkol v podobě návrhu interiérových prostorů a s tím související výběr vybavení včetně obkladů a dlažeb. Možná máte jasnou představu o tom, jak by mělo bydlení vašich snů vypadat a jaký styl by měl v jednotlivých místnostech dominovat. Při navrhování interiéru svépomocí se však můžete dopustit mnoha chyb, které odhalíte až ve chvíli, kdy je realizace hotová. Na změny a úpravy pak už bude pozdě.

Články 27. 03. 2020 0

Návod: Jak pokládat 2cm keramickou dlažbu na štěrk

Venkovní keramická dlažba o tloušťce 2 cm je vhodná pro pokládku do štěrkového lože. Vyniká pevností, bezúdržbovostí a odolností vůči přírodním vlivům – dešti, mrazu, sněhu i slunečnímu záření. Pokládka keramické dlažby na štěrk je rychlá a jednoduchá, majitelům současně přinese mnoho výhod. Připravili jsme pro vás návod krok za krokem, díky kterému zvládnete montáž i sami.

Praktické návody 29. 01. 2020 1

Návod: Jak pokládat 2cm venkovní dlažbu na terče?

Realizace venkovní 2cm keramické dlažby na terče přináší řadu výhod. Patří mezi ně například jednoduchá výměna poškozené dlaždice nebo snadné vedení rozvodů vody i elektřiny pod jejich povrchem. Při dodržení montážního postupu vám bude dlažba sloužit mnoho let. Chystáte se do pokládky na terče pustit svépomocí? Právě pro vás jsme připravili návod, díky kterému zvládnete realizaci bez problémů.

Praktické návody 08. 01. 2020 0