Navštivte nás na veletrhu FOR GARDEN 2022

Články 28. 03. 2022 0

Je tu jaro a s ním i spousta práce na zahradě a kolem domu. Ať už se chystáte realizovat novou terasu, nebo třeba vybudovat bazén, načerpejte inspiraci na veletrhu FOR GARDEN 2022. Uskuteční se ve dnech 31. 3. až 3. 4. na výstavišti v pražských Letňanech.

Na veletrhu FOR GARDEN nesmíme chybět ani my. Odprezentujeme zde naši představu o dokonalé terase, která se vyznačuje poutavým vzhledem a vlastnostmi. Naše terasy se nemusí brousit ani natírat a svůj poutavý vzhled si zachovají i po letech používání.

Představujeme nový koncept terasy

Pro návštěvníky veletrhu připravujeme koncept funkční a nadčasové terasy se vším všudy. Projdete se po terase dekorované živými květinami a otestujete i krásný venkovní nábytek od českého výrobce Todus, který zajistí maximální pohodlí. Rádi se s vámi potkáme a v případě zájmu pomůžeme s kompletní realizací. Zajistíme vše od zaměření po montáž.

Vstupenky na veletrh zdarma

A pozor – k dispozici máme i pár volných vstupenek!  Máte-li zájem o vstup na veletrh zdarma, vyplňte prosím tento formulář. Vstupenky vám obratem přepošleme. Protože však máme omezený počet volných vstupů, příliš nečekejte a ozvěte se co nejdříve.

Jsme připraveni podat vám pomocnou ruku a představit koncept teras budoucnosti. Na veletrhu se s vámi rádi potkáme.

realizace terasy

Připojené obrázky a videa

Zaujal vás tento článek?

Dejte o něm vědět svým přátelům.

Komentáře k článku

Nebojte se nás na cokoliv zeptat, buďte první!

Přidejte komentář

Připojené obrázky a videa

Poradíme vám

Nevíte si rady s výběrem? Nebo se chcete jen na něco zeptat?
Jsme tu pro vás.

David Gregora David Gregora specialista na obklady a dlažbu

(+420) 266 712 734

Kontaktujte nás