Venkovní schody a schodiště

Obkladačské práce - využijte naše obkladače

Obkladačské práce - využijte naše obkladače

Nejprodávanější Doporučujeme

Tým zkušených řemeslníků se postará o jakékoliv obkladačské práce. Zavolejte nám, nebo napište na prodejna@stonegallery.cz – spolehlivé obkladače doporučíme i vám.

Skladem
ve středu 24. 7. u vás

1 Kč Cena včetně DPH

Pokud zvažujete pořízení nových schodů před dům nebo třeba na zahradu, vsaďte na kámen. Schody z přírodního kamene mají mnohem vyšší životnost než klasické betonové schody. Navíc vypadají luxusně a podtrhnou jedinečný vzhled vašeho exteriéru. Nabízíme i kamenné schodnice z různých materiálů. Dáváte přednost žule, mramoru, nebo jinému druhu kamene? Obraťte se na nás, vyrobíme vám schody z přírodního kamene, který si sami zvolíte. Naše kamenné schodnice najdou své uplatnění také při realizaci zahradních schodů. Zajistí bezpečný vstup do vyvýšených míst na zahradě a díky své odolnosti a pevnosti vám poslouží desítky let. Schody z přírodního kamene nevyžadují žádnou zvláštní péči, navíc odolají i mrazům, extrémnímu teplu, dešti či silnému větru. Čti více »

Schody děláme na míru tak, abychom eliminovali, nebo zcela omezili výskyt spár, díky čemu vám schody dlouho vydrží, není potřeba je spárovat a dobře se také udržují.