Betonový obklad SG - V13

Extravagantní betonový obklad ozvláštní moderní interiér a díky rovným liniím prostor opticky rozšíří. Kromě geometrických tvarů zaujme i pórovitou strukturou betonu.

Na objednání

  • Cena za 1 balení (vč. DPH): 2 644 Kč
  • Cena za m2 (vč. DPH): 3 672 Kč

Poradíme vám

Nevíte si rady s výběrem? Nebo se chcete jen na něco zeptat?
Jsme tu pro vás.

David Gregora David Gregora specialista na obklady a dlažbu

(+420) 266 712 734 Středa: 9:00 - 17:00

Kontaktujte nás

SG-13-W1-75083_hd Betonový obklad SG - V13 Na objednání,

Popis a parametry

Popis

Pro přesný výpočet potřebného množství betonových obkladů nám napište e-mail na prodejna@stonegallery.cz. Přiložte i fotografii, náčrtek, projekt nebo rozměry obkladové plochy. Do tří dnů od nás obdržíte kalkulaci potřebného množství materiálu (včetně stavební chemie) i nacenění práce našeho řemeslníka.

Industrialismus, moderna i brutalismus. Přesně to jsou architektonické styly, ke kterým betonový obklad SG - V13 dokonale pasuje. Pokud se vám líbí struktura betonu a současně máte rádi extravaganci a jednoduché křivky, tento obklad si zamilujete. Vynikne ve vaší chodbě, pracovně i obývacím pokoji. Skvěle se hodí také do komerčních prostorů, ve kterých dominuje moderní styl. Ozvláštní čekárnu, recepci, kancelář i lounge.

Betonový obklad nevyžaduje zvláštní údržbu. Protože je vyroben z lehčeného betonu, dobře se s ním pracuje a nepřetěžuje nosné konstrukce. Realizace probíhá bez dodatečného spárování, což práci urychluje. I díky tomu je obklad vhodný také pro svépomocné obkládání, které s naším návodem na montáž zvládnete bez problémů.

Parametry