Jaká je životnost cihlových obkladů?

Cihlové pásky, tzv. klinker v provedení betonové imitace mají nejdelší životnost. Důvodem je spárovací hmota. Ta dodává obkladům skvělý vzhled, ale také chrání obklad před zatečením vody mezi obklad a lepidlo.

V nabídce máme také cihlové obklady z řady REAL BRICK, které jsou nařezané ze skutečných cihel. Tyto pásky jsou více nasákavé než imitace cihlových obkladů z betonu, ale nemusíte se obávat. Vydrží desítky let a oproti betonovým imitacím cihlových pásků nemění svůj vzhled, jelikož se jedná o výpálené jíly, které jsou barevně stále.

Na prodejně v Praze vám rádi pomůžeme s výběrem obkladů, dlažeb a stavební chemie. Zastavte se u nás, nebo zavolejte na číslo 601 269 269 nebo napište e-mail na adresu prodejna@stonegallery.cz

Rádi vám zařídíme realizaci pokládky vámi vybraných obkladů a dlažeb profiky. Podívejte se na video, ve kterém uvidíte, jak pracujeme.

Dlažba kolem bazénu: vše o výběru, pokládce, lemech i kolejnicích

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na info@stonegallery.cz

autor poradny a článků: Radek Brázdil a Robert Adam, StoneGallery.cz, (+420) 266 712 734

Je to snadné

Stačí, když nám zašlete fotografii prostoru, který chcete vylepšit novým obkladem společně s Vaším výběrem konkrétních obkladů a do pěti dnu Vám bezplatně* emailem zašleme vizualizaci.

Materiály nám zašlete na prodejna@stonegallery.cz

Více informací

Poradíme vám

Nevíte si rady s výběrem? Nebo se chcete jen na něco zeptat?
Jsme tu pro vás.

David Gregora David Gregora specialista na obklady a dlažbu

(+420) 266 712 734 Úterý: 9:00 - 17:00

Kontaktujte nás