Jakou životnost mají kamenné obklady?

Kamenné obklady mají životnost téměř neomezenou a přírodní kámen vydrží věčnost. Záruka od nás je 20 let, ale připravte se minimálně na dvojnásobně dlouhou výdrž obkladů. Ba dokonce nás kamenné obklady zcela přežijí :).

Co ovlivňuje životnost kamenných obkladů?

Podmínkou je použití kvalitního lepidla, které je pro kamenné obklady speciálně navrženo tak, aby nedocházelo v exteriéru k tvorbě vápenných výkvětů a uvnitř byl kámen fixován a snesl i změny teploty na sluníčku či v okolí krbu. Neméně důležitá je také impregnace, která je nevyhnutelná při použití obkladů v exteriéru a všude tam, kde na obklad může působit voda, špína, prach, mastnota apod. Venku je impregnace nutná z důvodu odpuzování vody, která by jinak časem v obkladech promrzla a mohla být příčinou opadání.

Kvalitní stavební chemii vám rádi doporučíme i spočítáme celkové potřebné množství. Obraťte se na nás telefonicky nebo e-mailem.

Na prodejně v Praze vám rádi pomůžeme s výběrem obkladů, dlažeb a stavební chemie. Zastavte se u nás, nebo zavolejte na číslo 601 269 269 nebo napište e-mail na adresu prodejna@stonegallery.cz

Rádi vám zařídíme realizaci pokládky vámi vybraných obkladů a dlažeb profiky. Podívejte se na video, ve kterém uvidíte, jak pracujeme.

Dlažba kolem bazénu: vše o výběru, pokládce, lemech i kolejnicích

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na info@stonegallery.cz

autor poradny a článků: Radek Brázdil a Robert Adam, StoneGallery.cz, (+420) 266 712 734

Je to snadné

Stačí, když nám zašlete fotografii prostoru, který chcete vylepšit novým obkladem společně s Vaším výběrem konkrétních obkladů a do pěti dnu Vám bezplatně* emailem zašleme vizualizaci.

Materiály nám zašlete na prodejna@stonegallery.cz

Více informací

Poradíme vám

Nevíte si rady s výběrem? Nebo se chcete jen na něco zeptat?
Jsme tu pro vás.

David Gregora David Gregora specialista na obklady a dlažbu

(+420) 266 712 734 Středa: 9:00 - 17:00

Kontaktujte nás