Vydrží více imitace – umělý kámen, nebo přírodní materiál?

Přírodní kámen vydrží více. Je barevně stálý, mechanicky odolnější a designově působí nadčasově. Obvykle bývá dražší než umělý kámen, kupujete si ale vysokou kvalitu. Jeho cena se pohybuje kolem 1000 Kč za metr.

Nevýhodou přírodního kamene může být jeho vyšší hmotnost. Na zateplenou fasádu, sádrokarton či dřevostavbu patří obklad s maximálním zaťížením 40 kg na metr čtvereční. V nabídce máme kamenné obklady již s hmotností 26 kg na metr čtvereční, proto můžete být bez obav a můžete si vybrat z široké nabídky.

Údržba přírodního kamene ať už v kuchyní nebo na fasádě je také snazší než v případě betonové imitace kamene. Nevadí mu působení mnoha chemickýh přípravků, pravdielné čištění kartáčem či tlakovým čističem.

Na prodejně v Praze vám rádi pomůžeme s výběrem obkladů, dlažeb a stavební chemie. Zastavte se u nás, nebo zavolejte na číslo 601 269 269 nebo napište e-mail na adresu prodejna@stonegallery.cz

Rádi vám zařídíme realizaci pokládky vámi vybraných obkladů a dlažeb profiky. Podívejte se na video, ve kterém uvidíte, jak pracujeme.

Dlažba kolem bazénu: vše o výběru, pokládce, lemech i kolejnicích

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na info@stonegallery.cz

autor poradny a článků: Radek Brázdil a Robert Adam, StoneGallery.cz, (+420) 266 712 734

Je to snadné

Stačí, když nám zašlete fotografii prostoru, který chcete vylepšit novým obkladem společně s Vaším výběrem konkrétních obkladů a do pěti dnu Vám bezplatně* emailem zašleme vizualizaci.

Materiály nám zašlete na prodejna@stonegallery.cz

Více informací

Poradíme vám

Nevíte si rady s výběrem? Nebo se chcete jen na něco zeptat?
Jsme tu pro vás.

David Gregora David Gregora specialista na obklady a dlažbu

(+420) 266 712 734 Pátek: 9:00 - 16:00

Kontaktujte nás