Sádrový obklad FROSTY 1

Čistě bílý sádrový obklad imituje strukturu přírodního kamene. Vyniká hrubším povrchem doplněným o detaily v podobě nerovností či úlomků. Vhodný pro použití v interiéru.

Na objednání

  • Záruka: 20 let
  • Cena za 1 balení (vč. DPH): 297 Kč
  • Cena za m2 (vč. DPH): 660 Kč

Další varianty produktu

Poradíme vám

Nevíte si rady s výběrem? Nebo se chcete jen na něco zeptat?
Jsme tu pro vás.

David Gregora specialista na obklady a dlažbu

(+420) 266 712 734 Středa: 9:00 - 17:00

Kontaktujte nás

frosty-1-textura Sádrový obklad FROSTY 1 Na objednání,

Popis a parametry

Popis

Zašlete nám na e-mail prodejna@stonegallery.cz zvolený typ sádrového obkladu a přiložte informace o obkládané ploše - fotografii, náčrtek, projekt, nebo rozměry obkladové plochy. Do tří dnů se vám ozveme a pošleme výpočet potřebného množství materiálu i stavební chemie, stejně tak i nacenění práce našeho obkladače.

Obklady ze sádry jsou předurčené pro použití v interiéru. Vynikají nízkou hmotností a snadnou opracovatelností, navíc jsou cenově dostupné. Pokud hledáte jednoduchý a designově čistý typ obkladu, vsaďte na sádrový obklad FROSTY 1. Vyznačuje se precizním zpracováním a dokonalou imitací přírodního bílého kamene.

Sádrový obklad vynikne v jakémkoliv interiérovém prostoru. Opticky rozšíří váš obývací pokoj, zdůrazní dominantní prvky pracovny či vytvoří ničím nerušené prostředí ve vaší ložnici. Protože je obklad zhotovený ze sádry, není vhodný do venkovních prostorů a špatně snáší i kontakt s vodou či vlhkostí. Hledáte-li obklad do koupelny nebo za kuchyňskou linku, upřednostněte betonový obklad nebo kvalitní keramiku.

Parametry

Materiál: sádra
Typ hrany: retifikovaná, ostrá, velice přesná hrana
Způsoby pokládky: na lepidlo , realizaci nechte na nás
Barva: bílá
Použití: v interiéru
Spárování: ne
Záruka: 20 let
Doporučujeme přikoupit

Doporučujeme přikoupit

prodejna v Praze Předchozí fotka Další fotka

Penetrace 5 kg

Univerzální penetrační nátěr snižuje savost ploch, jako jsou cement, sádra, sádrokarton, porobeton, omítky, zdivo a další. Vhodný do interiéru i exteriéru.

Skladem na prodejně
v pátek 20. 5. u vás

679 Kč Cena včetně DPH