Sádrový rohový obklad MAYON 3

Rohový obklad z umělého kamene (sádry) v imitaci štípaného kamene v bílé barvě. Usnadní obkládání rohů stěn a zajistí dokonalé provedení detailů.

Na objednání

  • Záruka: 20 let
  • Cena za 1 balení (vč. DPH): 820 Kč
  • Cena za bm (vč. DPH): 410 Kč

Další varianty produktu

Poradíme vám

Nevíte si rady s výběrem? Nebo se chcete jen na něco zeptat?
Jsme tu pro vás.

David Gregora David Gregora specialista na obklady a dlažbu

(+420) 266 712 734 Pátek: 9:00 - 16:00

Kontaktujte nás

mayon-3-roh Sádrový rohový obklad MAYON 3 Na objednání,

Popis a parametry

Popis

Nezapomeňte, že k sádrovému obkladu budete potřebovat i další materiály, a to lepidlo, penetraci a impregnaci. Pro přesný výpočet množství materiálů nám na prodejna@stonegallery.cz zašlete vybraný typ sádrového obkladu a s tím i informace o obkládané ploše. Přiložte fotografii, náčrtek či technický výkres. V případě zájmu zajistíme i profesionálního obkladače, který se postará o realizaci.

Kouzlo interiérového designu spočívá v provedení detailů. Mezi ty patří i způsob obkládání rohů stěn. Usnadněte si práci a dosáhněte dokonalého výsledku pomocí rohových obkladů, které stačí jen nalepit a propojit s klasickými obklady. Vyhnete se pracnému zkracování a napojování. Sádrový obklad Mayon 3 má bílé zbarvení, a tak v prostoru opticky neruší. Hodí se i do interiéru v minimalistickém, moderním či skandinávském stylu.

Obklady z umělého kamene (sádry) nachází uplatnění v mnoha interiérových prostorách. Hodní se například pro použití do ložnic, obývacích pokojů, pracoven či chodeb. Protože špatně snáší vlhkost a vysoké teploty, nejsou určené pro použití do koupelen, kuchyní či kolem krbů. Obklad ze sádry je lehký a lze jej řezat i pomocí ruční pilky. Budete-li obklad instalovat svépomocí, přečtěte si náš návod na montáž sádrových obkladů.

Parametry

Materiál: sádra
Imitace: kamene
Barva: bílá
Obsah balení: 0,86 m²
Množství rohů: 2 bm
Počet kusů v balení: 10
Tloušťka: 10 mm - 26 mm
Použití: v interiéru
Na zateplenou fasádu: ne
Na sádrokarton: ano
Na dřevostavbu: ano
Na krb: ano
Mrazuvzdornost: ne
Spárování: ne
Záruka: 20 let
Počet balení na paletě: 42 balení
Hmotnost palety: 781 kg
Zajímavé informace

Zajímavé informace

Doporučujeme přikoupit

Doporučujeme přikoupit