Získejte materiál za výhodnější cenu

Zpětná vazba je pro nás důležitá a rádi vás za ni náležitě odměníme. Pochlubte se realizací na sociálních sítích nebo nás ohodnoťte na Google či Firmy.cz – slevu až 10 % vyplatíme zpětně na váš bankovní účet.

Stačí pár kliknutí a ušetříte tisíce korun

Zvýhodnění se vztahuje na objednávky, které obsahují obklady nebo dlažby (včetně stavební chemie). Příspěvek může zveřejnit kdokoliv – vy, rodina, nebo třeba vaši známí. Slevy se vzájemně sčítají, dohromady tak na materiálu ušetříte až 10 %.

Instagram – sleva 3 %

Sledujte náš profil na Instagramu (@StoneGallerycz) a přidejte příspěvek s fotografií realizace. Nezapomeňte připsat název produktu, hashtag #stonegallerycz a náš profil @StoneGallerycz u příspěvku označte.

Facebook – sleva 3 %

Staňte se fanouškem našeho facebookového profilu @stonegallerypraha a přidejte příspěvek s fotografií realizace a názvem produktu. Alternativně můžete napsat recenzi a připsat název zakoupeného produktu.

Firmy.cz – sleva 2 %

Ohodnoťte nás na Firmy.cz a napište recenzi

Google firmy – sleva 2 %

Ohodnoťte nás na platformě Google firmy a napište recenzi

Pro vyplacení slevy nám napište

Pokud jste už recenze nebo příspěvky na sociální sítě přidali, napište nám na prodejna@stonegallery.cz. Uveďte číslo bankovního účtu, na který vám máme zpětnou slevu vyplatit. Vše prověříme a co nejdříve částku pošleme. 

Příklad z praxe: Pan Karel u nás nakoupil obklady, dlažbu i stavební chemii pro realizaci nové koupelny. Za veškerý materiál zaplatil 87 500 Kč. Po dokončení realizace se pochlubil výsledkem na Instagramu i Facebooku a ohodnotil nás na Firmy.cz Google firmy. Protože se u nás slevy sčítají, ušetřil celkem 10 % z původní ceny. Do pár dnů, co nás kontaktoval, jsme mu na účet vyplatili 8 750 Kč.

Poradíme vám

Nevíte si rady s výběrem? Nebo se chcete jen na něco zeptat?
Jsme tu pro vás.

David Gregora David Gregora specialista na obklady a dlažbu

(+420) 266 712 734 Úterý: 9:00 - 17:00

Kontaktujte nás