Dřevěné obklady

Vyberte si z naší široké nabídky obkladů do koupelen, kuchyní, obývacích pokojů a dalších obytných prostor. V naší nabídce najdete také velké množství obkladů na fasády, sokly, zídky i další plochy v exteriérech. Zvolte si obklady podle prostoru, do kterého je chcete instalovat, podle materiálu nebo třeba podle barvy či vzoru. V naší nabídce naleznete kamenné obklady, cihlové pásky, sádrové nebo betonové obklady. Vybírat si také můžete mezi imitací kamene i přírodními materiály jako je pravý kamenný obklad nebo třeba pravé pálené cihly. Čti více »

Do interiéru můžete zvolit jakýkoliv materiál. U sádrových obkladů dbejte na to, že by na ně neměla působit vlhkost, voda nebo prudké změny teplot. Sádrové obklady nejsou vhodné do exteriérů. Pokud plánujete obkládat zateplené fasády, vámi zvolené obklady by měly mít maximální hmotnost 40 kg na metr při dodatečném kotvení. Více tipů a rad naleznete v naší poradně. Doporučujeme kamnné obklady.

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte v naší prodejně v Praze a my vám rádi poradíme jaký materiál, barvu či vzor zvolit na obkladovou plochu. Rádi vám také vypočítáme přesnou cenu, množství a obklady nainstalujeme na jakoukoliv plochu, podívejte se jak pracujeme na videu: https://youtu.be/q-hj4khHrPk

Zobrazit filtr

Cena za m2:

Barva:

    Zrušit filtr

axen-2-obklad axen-rozmer _MG_3420 Předchozí fotka Další fotka

Dřevěný obklad AXEN 2

K vidění na prodejně v Praze

Obklady ze světlé borovice mají štípaný povrch, který působí rustikálně. Povrch borovicových obkladů je namořený na světlou barvu a je impregnovaný.

Hmotnost: 8 kg/m2
Záruka: 20 let

Na objednání

1 790 Kč/m2 Cena včetně DPH

cube-2-detail cube-2-realizace-1 cube-2-realizace-2 cube-2-obklad cube-2-rozmer _MG_3420 Předchozí fotka Další fotka

Dřevěný obklad CUBE 2

K vidění na prodejně v Praze

Dřevěný obklad je vyrobený z bukového dřeva, které je nařezáno do různých tvarů a osázeno těsně vedle sebe. Přírodní dřevo je náchylné na vlhkost.

Hmotnost: 8 kg/m2
Záruka: 20 let

Na objednání

1 789 Kč/m2 Cena včetně DPH

pixel-realizace pixel-detail pixel-obklad pixel-rozmer _MG_3420 Předchozí fotka Další fotka

Dřevěný obklad PIXEL

K vidění na prodejně v Praze

Dřevěné obklady z pravého pařeného buku jsou naolejované, takže mají výraznější barevnost a jsou odolné vnějším vlivům. Nejsou odolné vlhkosti.

Hmotnost: 8 kg/m2
Záruka: 20 let

Na objednání

1 790 Kč/m2 Cena včetně DPH

quadro-2-obklad quadro-rozmer _MG_3420 Předchozí fotka Další fotka

Dřevěný obklad QUADRO 2

K vidění na prodejně v Praze

Dřevěné obklady jsou vyrobeny z pravé borovice, která je nařezána na stejně velké krychle. Povrch obkladu je štípaný a namořený na hnědou barvu.

Hmotnost: 6 kg/m2
Záruka: 20 let

Na objednání

1 790 Kč/m2 Cena včetně DPH