Jak vybrat obklady na ven?

Venkovní obklady by měly odolovát vlivu počasí, sluníčka i deště. Kromě sádrových obkladů můžete vybírat z kamenných, betonových a cihlových. O rozdílech mezi těmito materiály se můžete více dočíst zde. Pro výběr obkladů na ven neexistují žádná pravidla, ale máme pro vás pár typů, jak zákaznici nebo my na prodejně při výbéru přemýšlíme.

  • Největší životnost v exteriéru mají obklady, které se spárují, speciálně tedy cihlové obklady, více o životnosti obkladů obecně se dočtete zde. Ostatní typy obkladů před zatečením chrání impregnace, více se o impregnování dočtete zde.
  • Zákaznici volí v exteriéru hrubší typy obkladů než v interiéru. Je potřeba myslet na provedení špalet, ukončení a ostatních detailů. Někdy je dobré kvůli proveditelnosti detailů ustoupit a vybrat tenčí typ materiálu ...

Na prodejně v Praze vám rádi pomůžeme s výběrem obkladů, dlažeb a stavební chemie. Zastavte se u nás, nebo zavolejte na číslo 601 269 269 nebo napište e-mail na adresu prodejna@stonegallery.cz

Rádi vám zařídíme realizaci pokládky vámi vybraných obkladů a dlažeb profiky. Podívejte se na video, ve kterém uvidíte, jak pracujeme.

Dlažba kolem bazénu: vše o výběru, pokládce, lemech i kolejnicích

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na info@stonegallery.cz

autor poradny a článků: Radek Brázdil a Robert Adam, StoneGallery.cz, (+420) 266 712 734

Připojené obrázky a videa